top of page

[5. kolo 1. NL NS Rijeka] Kadeti i juniori NK Lokomotive Rijeka u Rovinju osvojili velikih 6 bodova!

Prošli su vikend naši kadeti i juniori u Rovinju odigrali odlične utakmice s NK Rovinj te su se doma vratili s osvojenih 6 bodova! Utakmica kadeta je završila rezultatom 1 - 3. U 14. minuti gol zabija Dominik Nekić, a u 29. minuti Aldin Beljulji. U 50. minuti NK Rovinj daje svoj prvi gol (Marin Miučin), da bi samo nekoliko minuta nakon (57. minuta) Andrej Popović dao zadnji i odlučujući gol u utakmici, te tako učvrstio pobjedu NK Lokomotive Rijeka. Što se tiče utakmice juniora, ona je završila fantastičnim rezultatom 0 - 5. Strijelci:

Kevin Kalanj 33' i 41'

Marin Baković 49'

Marko Barić 55'

Dean Županec 66'

Nakon odlično odigranih utakmica, dečki su zasluženo proslavili. Čestitke dečkima i samo tako nastavite!

Ovaj vikend, točnije u nedjelju u 14:30 sati i u 16:30 sati, naši će kadeti i juniori na Omladinskom igralištu odigrati veliki derbi s NK Uljanik iz Pule! Sretno dečkima!