top of page

[4. kolo NL NS Rijeka] MLAĐI PIONIRI

Fantastična utakmica mlađih pionira, koja se odigrala 01.04. na Omladinskom igralištu, punoj preokreta između momčadi NK Lokomotiva Rijeka i NK Novigrad završila je u korist gostiju 2 - 3.

Prvi su poveli gosti pogotkom u 5. minuti (Matija Šusterajter). Uskoro je uslijedio preokret NK Lokomotive Rijeka. U 19. i 22. minuti golove zabijaju Tony Makin i Vito Crnković.

Nakon nekoliko propuštenih prilika i odličnih akcija domaće momčadi, gosti su uspjeli poravnati u 28. minuti (Luka Malinarich). U nastavku, obje su ekipe ima nekoliko prigoda za postizanje pogotka a jednu od njih iskoristili su gosti na samom kraju utakmice kada je u 58. minuti Luka Malinarich postigao pogodak za 2-3. Međutim, bez obzira na sam ishod, velike čestitke našim mlađim pionirima na prikazanoj igri.

Ovaj je vikend na redu 5. kolo 1. NL NS Rijeka, kada će naši pioniri odigrati prvenstvene utakmice s NK Opatija. Utakmica mlađih pionira je na rasporedu u 13:30 sati, a starijih pionira u 15:0 sati.